спецпроєкт BEAUTY HUB
Весільний переполох
Торік пандемія зруйнувала плани закоханих по всьому світу. Але бажання людей кохати й святкувати це почуття вона зупинити не змогла. Весь 2020-й ми ставили багато питань і, звичайно, не могли оминути весілля. Якими вони будуть після карантину? Є хороша новина: багато експертів упевнені, що у весільному сезоні 2021, пік якого очікується з квітня по жовтень, все буде навіть краще, ніж до.

Весільні тренди і самі весілля тепер стануть душевнішими, інтимнішими і більш домашніми. Нас чекають маленькі камерні урочистості в колі найближчих людей, особливі вечори тільки для двох і неформальні виїзні церемонії. На зміну дорогим бенкетам з шоу-програмою й артистами прийдуть більш демократичні весілля на американський кшталт із продуманою до дрібниць концепцією, а великі застілля змінять весілля-вечірки з фуршетом або вікендом з сім'єю і гостями в красивому заміському комплексі.

Незмінним залишиться одне – свята створення сім'ї залишаться такими ж емоційними і тендітними подіями, де є місце красивій історії кохання та бажання організувати все найкращим чином. І неважливо, скільки гостей у вашому списку запрошених.

З огляду на те, що змінився весільний ринок і тенденції, редакція Beauty HUB запускає великий спецпроєкт «Весільний переполох», який стане сучасним гідом для закоханих і допоможе підготуватися до одного з найщасливіших і важливих днів у своєму житті. Ми розповімо про весільну моду, післякарантінні тренди, нюанси створення образу нареченого і нареченої, секрети організації і, звичайно ж, вас чекає маса іншого весільного натхнення.
coming soon
Тренди в догляді за волоссям і тілом, перед весіллям 2021
coming soon
Весільні тренди 2021: декор, формат, стиль
coming soon
Тренди весільного банкету 2021: думка експертів
coming soon
Тренди весільних прикрас 2021
coming soon
Ольфакторні тренди весільних церемоній 2021
coming soon
Щоденник нареченої: календар весільних подій
coming soon
Наречена, яка втекла: як уникнути стресу під час підготовки до весілля
coming soon
Тест: який колір весілля тобі пасуватиме
coming soon
Чи потрібен організатор для весілля?
coming soon
Весільний букет: вибір редакції
coming soon
Перша шлюбна ніч: як зробити її особливою
coming soon
Догляд за шкірою, тілом і волоссям під час медового місяця