Про що будемо говорити

Вступне слово, загальні поняття

Як підвищити свою впізнаваність і популярність онлайн?

Оновлений ресурс для фахівців Pro Cosmetology – простий шлях до впізнаваності!

Як працювати з платформою BHUB?

Висновки і анонси нових ресурсів.

Пошук нових клієнтів в Інтернеті – на сьогодні
один із найбільш популярних запитів серед
фахівців beauty-сфери

ПРО ЦЕ МИ ПОГОВОРИМО 25 ТРАВНЯ НА БЕЗКОШТОВНОМУ ПРЯМОМУ ЕФІРІ ВІД ESTET

Під час прямого ефіру ви:

Отримаєте

6 нових БЕЗКОШТОВНИХ онлайн-інструментів для пошуку нових клієнтів в онлайні

Навчитеся

просувати власні послуги та розширювати клієнтську базу

Дізнаєтеся

як охопити великі аудиторії і отримати нових клієнтів вже за кілька днів

Олексій Ворона

Chief Marketing Officer компанії Estet

Більше 8 років в сфері digital-маркетингу

Біля 20 вдало запущених проєктів з нуля

Більше трьох років роботи в сфері косметології над проєктами S Congres, May Aesthetic Meeting, DERMA та іншими із залученням 10 тис.+ фахівців

Спікер S Congress

Організатори

Під час прямого ефіру Олексій Ворона розповість, як правильно користуватися можливостями Інтернету для просування себе, як спеціаліста, як краще структурувати та упорядкувати інформацію про вас, ваші послуги і здобутки, щоб потенційні клієнти зацікавлювалися і не проходили повз, набуваючи статусу постійних.

Під час ефіру ви також дізнаєтеся про можливості сервісів BHUB. Booking – це унікальний сервіс онлайн-замовлення beauty-послуг на території всієї країни з безліччю інструментів для досягнення різних цілей. Потенційні клієнти вже чекають вас на сайті! Afisha – це платформа для розміщення анонсів заходів у сфері beauty&health, агрегатор галузевих заходів, що поєднує beauty-фахівців із найкращими спікерами, брендами та організаторами. Саме тут ви зможете розказати про ваші заходи і залучити нову аудиторію.

Шукати нових клієнтів разом з нами – просто, швидко і безкоштовно!

Зареєструватися

Спікер також розкаже, як залишати свій фаховий слід структуровано, стилізовано і максимально якісно, більше того – без жодних матеріальних витрат. Наприклад, на найбільшому професійному ресурсі для косметологів в Україні – сайті Pro Cosmetology – за допомогою ваших знань і досвіду, редакції і технічної бази високої якості всіх сервісів платформи BHUB. Демонструйте своїм клієнтам щось більше, аніж сторінку в соцмережі, будьте кращими в своїй сфері та публікуйтеся на рівні відомих експертів України і світу, які є постійними колумністами Pro Cosmetology протягом багатьох років!