Про що будемо говорити

Вступне слово, загальні поняття

Як підвищити свою впізнаваність і популярність онлайн?

Оновлений ресурс для фахівців Pro Cosmetology – простий шлях до впізнаваності!

Як працювати з платформою BHUB?

Висновки і анонси нових ресурсів.

Кожен наш прояв у всесвітній павутині зберігається і залишає свій відбиток, проте він може грати як за нас, так і проти.

Про це ми поговоримо 18 травня на безкоштовному прямому ефірі від Естет.

Під час прямого ефіру ви:

Отримаєте

5 нових БЕЗКОШТОВНИХ онлайн-інструментів для популяризації себе і своїх послуг в онлайні

Навчитеся

презентувати себе онлайн так, щоб потенційний клієнт «закохався» у вас ще до моменту запису на процедуру

Дізнаєтеся

як підкорити мережу та розповісти про себе якнайбільшій кількості людей

Олексій Ворона

Chief Marketing Officer компанії Estet

Більше 8 років в сфері digital-маркетингу

Біля 20 вдало запущених проєктів з нуля

Більше трьох років роботи в сфері косметології над проєктами S Congres, May Aesthetic Meeting, DERMA та іншими із залученням 10 тис.+ фахівців

Спікер S Congress

Організатори

Ми працюємо з косметологами вже понад 20 років, і ми як ніхто зацікавлені в тому, щоб кожен фахівець естетичної медицини в Україні був максимально затребуваним, мав сучасні й ефективні інструменти для своєї роботи, постійно розвивався, вдосконалював не тільки свої hard skills, але й soft skills.

Саме тому ми попросили Олексія Ворону розказати, як організувати та упорядкувати ваш цифровий профіль (всю сукупність розрізнених даних про вас, вашу роботу, ваші здобутки тощо) в мережі, та поділитися досвідом, як ефективно управляти власним цифровим професійним профілем, зробити його доступним і зрозумілим клієнтам, візуалізувати свою експертність серед колег – і все це без жодних матеріальних витрат.

Під час ефіру ви також дізнаєтеся, які можливості сайту Pro Cosmetology – найбільшого професійного ресурсу для косметологів в Україні – ви можете використовувати вже сьогодні, щоб демонструвати своїм клієнтам щось більше, аніж сторінку в соцмережі, бути кращою в своїй сфері та публікуватися на рівні відомих експертів України і світу, які є постійними колумністами Pro Cosmetology протягом багатьох років.

Зареєструватися

Спікер також розкаже, як залишати свій фаховий слід структуровано, стилізовано і максимально якісно, більше того – без жодних матеріальних витрат. Наприклад, на найбільшому професійному ресурсі для косметологів в Україні – сайті Pro Cosmetology – за допомогою ваших знань і досвіду, редакції і технічної бази високої якості всіх сервісів платформи BHUB. Демонструйте своїм клієнтам щось більше, аніж сторінку в соцмережі, будьте кращими в своїй сфері та публікуйтеся на рівні відомих експертів України і світу, які є постійними колумністами Pro Cosmetology протягом багатьох років!